Yamarin 63 Hard Top-jauna ģimenes atpūtas laiva | BalticBoats

Yamarin 63 Hard Top-jauna ģimenes atpūtas laiva

  • februāris 28, 2015
  • Jaunumi
  • Posted by
  • Komentāri ir izslēgtiYamarin 63 Hard Top-jauna ģimenes atpūtas laiva

Yamarin 63 HT ir 2015.gada jaunums.Tā ir droša un universāla ģimenes laiva ar augstiem bortiem un drošu uzturēšanos uz klāja.Īpaša uzmanība tika pievērsta aizsardzībai pret vēju,kas ļauj justies aizmugurējā sēdeklī ļoti komfortabli.

Par bērnu drošību rūpējas augstas sānu malas,augsti reliņi un neslīdoša kompozīta tīkkoka grīda.Papildus uzstādāmās priekšgala kāpnītes ļauj ikvienam ērti iekāpt un izkāpt no laivas.Šajā ģimenes atpūtas laivā būs ērti uzturēties 6 cilvēkiem un iekārtotas guļvietas 4 cilvēkiem.

Jaunā Yamarin 63 HT parāda jaunu domāšanu hard top laivu dizainā.Plata divvietīga gulta priekšgalā,ietilpīga un plaša starptelpa,U veida gulta,ko viegli pārveidot par sauļošanās gultu, aizmugurē.Tās ir lietas,kas atšķir Yamarin 63 HT no citām HT tipa laivām.

Vēja aizsargi ir piestiprināti jumtam,kas padara šo konstrukciju ļoti izturīgu un vēl klusāku.Jumts aprīkots ar vēja aizsargspoileri,kuru var pabīdīt uz priekšu,ja vadītājs  kājās.Spoileri var arī pacelt uz augšu,ja nepieciešams pasargāt no vēja aizmugurē sēdošos.

Laiva ir projektēta speciāli atpūtas braucieniem un nakšņošanai,tāpēc tā ir aprīkota ar izlietni,ūdens sistēmu un vietu ķīmiskajai tualetei.Priekšgala gultā ērti gulēt diviem pieaugušiem cilvēkiem.Ieprojektētas vietas dažādu mantu un gultasveļas uzglabāšanai.Aizmugurē ir vieta otrai divguļamai gultai.Vieta paredzēta arī plītij,ko var pārveidot par sildītāju.Zem vadītāja sēdekļa paredzēta vieta 30 litru ietilpības ledusskapim.

Atpūtas telpa paredzēta 6 personām.Vadītāja un blakussēdētāja sēdekļi transformējas un tiek izveidota plaša U veida sofa.

Sliktos laika apstākļos var uzvilkt pārvalku,kas pasargās no lietus un vēja.Tas aprīkots ar unikālu ventilatoru,kas daudzkārt palielina gaisa ventilāciju kajītē.

Yamarin 63 HT garums ir 6,25 metri,platums 2,3 metri,svars apm.950 kg.

Ieteicamie dzinēji 115-150 ZS.

Cena bez dzinēja,sākot no 26500 EUR.

Back to top